Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (29.06).
Все супер, швидко відправили, все сподобалося, було приємно. Буду замовляти ще!
Відмова не пов'язана з послугами компанії,це суто моі незручності з доставкою,зіткнувся у процесі оформлення, пробачте що потурбував даремно.. 😔
Сподобалося все!!!
Все супер, швидко відправили, все сподобалося, було приємно. Буду замовляти ще!