Продавець E.FORM розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
6763 відгуків
E.FORM
Контакти
E.FORMІгор, Наталя, Марія, Михайло
вулиця Симиренка 36 (корпус А), Київ, Україна
+380 (96) 663-38-02
Роздріб силікон, поліуретан, смола
+380 (66) 841-86-14
Роздріб силікон, поліуретан, смола
+380 (67) 193-87-17
Глина та комплектуючи. Віск та олії
+380 (50) 465-66-88
Відділ оптових продажів
 • Viber (для письмових технічних запитів),11-18 ч.+380671279616
 • Viber (письмови запитання по доставці), 11-18 ч.+380668418614
Мапа

Поширені питання

 • Як холод впливає на уретанові і силіконові матеріали?

  Якщо матеріал зберігається при низькій температурі, або піддано низькій температурі, то необхідне проведення двох операцій перед початком роботи:

  1) Помістити матеріал в тепле місце до досягнення кімнатної температури (23), не відкриваючи ємність. В залежності від часу перебування матеріалу на холоді іноді необхідна витримка протягом декількох днів. Для прискорення розігріву рекомендуємо використовувати промислові печі. Ніколи не нагрівайте матеріал в домашніх умови, в духовці.

   

  2) Уретанові або силіконові гуми. Нагрійте матеріал до кімнатної температури. Перед використанням відкрийте контейнер з компонентом А і ретельно перемішайте протягом 5 хвилин плоским змішувальним міксером перед заливкою в змішувальний контейнер. Відкрийте контейнер з компонентом і також ретельно перемішайте змішувальним міксером протягом 5 хвилин перед приміщенням в змішувальний контейнер. Компонент В – силіконовий затверджувач – може бути взболтан в скляних пляшках перед початком робіт.

   

  3) Уретанові пластики – нагрійте матеріал до кімнатної температури (він повинен постояти в приміщенні при кімнатній температурі близько доби). Матеріал мінімальної фасування повинен бути взболтан перед змішуванням. Упаковка об'ємом 9 і більше літрів повинна бути відкрита, а матеріал перемішаний перед використанням протягом 3 хвилин.

 • Силікон не затвердів або затвердів занадто швидко.

  Все просто. Є лише три причини неотверждения силікону. Неправильно додано каталізатор, не ретельно перемішана основа і каталізатор (для цих цілей ми настійно радимо купувати спеціальні барвники, як індикатор змішування), температура силікону або каталізатора менше 20 градусів Цельсія. Інших причин не буває.

  Для будь-яких силіконів ми радимо робити спочатку малу заливку матеріалу на майстер-модель. У рідкісних випадках опалубка або майстер-модель містять сіро-або олово-содержашие речовини, що заважає спрацювати каталізатору затвердіння. Перестраховывайтесь. Особливо це важливо,якщо ви працюєте з пластилинами.

  Взимку - силікон їде до вас і може сильно охолонути. Необхідно витримати його в теплі НЕ МЕНШ доби. Уважно читайте рекомендації щодо використання силікону в зимовий час.

  Занадто швидке затвердіння - ви додали надто багато каталізатора. Інших причин не буває.

   

 • Який силікон мені використовувати для заливки мила, свічок, роботи з полімерної глиною?

  Для цих цілей розгляньте силікони Эластолюкс, Софтмолд, Силифлекс, МолдСтар.

 • Який силікон найкращий для гіпсу? Він не прилипає?

  Эластолюкс - професійний силікон для заливки форм для гіпсу. Копіпаста - найкращий варіант для оболонкових форм. Якщо необхідна велика м'якість, можна використовувати Силифлекс 20.

  Эластолюкс і Копіпаста-професійні силікони для формування різних гіпсових виробів і в більшості випадків не вимагають застосування роздільника на майстер-модель (те, з чого ви знімаєте форму). Але завжди необхідно робити заливку малої частини матеріалу перед тим, як ви робите велику форму, так як бувають рідкісні винятки. Це загальне необхідне правило. Перевірка перед затокою на кількість каталізатора, прилипаемость, час схоплювання.

 • Який силікон краще для роботи з вашими модельними пластиками?

  Для роботи з поліуретановими модельними пластиками краще застосовувати спеціалізовані силікони на платиновому каталізаторі (наприклад, Платинум 25, МолдСтар 15 і 30, СортаКлиар 18 і 40). Так як такі вважаються більш стійкими до агресивних середовищ пластиків і смол (форма довше зберігає свій первинний вигляд і глянець). Якщо вам не потрібні надто численні виливки (до десятків разів), ви можете спокійно використовувати Силифлекс, Эластолюкс

 • Який силікон мені використовувати для заливки шоколаду, штамповок мастики, форм для льоду?

  Для будь-якого контакту з харчовими продуктами використовуються спеціалізовані силікони на платиновому каталізаторі. Будь-які силікони на олов'яній каталізаторі - неприпустимий контакт з їжею.

  Для форм для штампування мастики краще використовувати більш жорсткі силікони з позначкою близько назви 30 або 40 (це означає, що вайнер-форма для штампування цих силіконів буде більш зручною в роботі).

 • Чи можу я змішувати за об'ємом, якщо в інструкції написано по вазі? Яка різниця?

  Об'єм у більшості речовин відрізняється від ваги. Щільність прісної води становить 1000 кг/м³. Тобто лише у чистій прісній воді об'єм дорівнює вазі.

  Нагадуємо зі шкільного курсу фізики, що:

  Середня щільність тіла - відношення маси тіла до його об'єму. Для однорідного тіла вона також називається просто щільністю тіла.

  Тобто   

  Зазначена щільність речовини 1,2 - це означає, що 1 кг речовини із щільністю 1,2 матиме об'єм 833 мл. А чи не 1000 мл.

  Відповідно, уважно читайте інструкцію для отримання відмінного результату. У більшості речовин зазначено змішування саме по вазі. Якщо ви змішуєте за об'ємом, це означає, що в більшості випадків, результати ваші будуть відрізнятися від описаних.

 • Як швидко ви відправите товар? Порядок оформлення замовлення?

  Ми гарантуємо відправку товару протягом двох робочих днів після надходження грошей на р/р. Ви вибираєте товар та залишаєте замовлення. Електронною поштою або смс вам прийде рахунок для оплати замовлення. Після оплати замовлення необхідно надіслати смс за цим номером із текстом "Оплатив". Зазвичай відправка відбувається у день оплати за наявності товару на складі (крім товарів на замовлення). Вам надходить смс за вказаним номером телефону з номером декларації, за яким ви можете відстежити замовлення на сайті Нова Пошта.

  Відправка товару відбувається у другій половині дня, якщо була проведена оплата до 16-30. Без винятків. Інша схема відправки товару може бути розглянуто у разі купівлі понад 50 кг будь-якого з матеріалів.

 • Для чого ви пишете, що я маю робити малу заливку силікону перед основною заливкою форми?


  Необхідно звернути увагу на природу матеріалу моделі, з якої знімається форма, а також на матеріали, з яких виготовлена опалубка для форми, ємність змішування і т.п. Аміно- та сірковмісні речовини, органічні солі олова нейтралізують каталізатор. Це, своєю чергою, може призвести до того, що компаунд не ствердиться. Тому що не можна заздалегідь знати хімічний склад матеріалів, що контактують з компаундом, рекомендується завжди перевіряти їх на наявність ефекту, що нейтралізує.
  Для цього замішайте малу частину силікону з надлишком каталізатора для більш швидкого затвердіння і налийте на нелицьову бік майстер-моделі. Після затвердіння зверніть увагу - якщо затвердіння пройшло нормально, по всьому периметру контакту силікону з майстер-моделлю, можна заливати основну форму.

 • Що означають цифри біля силіконів, як їх зрозуміти?

  Ви напевно звертали увагу, що поруч із силіконами стоять цифри-помітки - наприклад, Platinum 25. Часто силікони однієї й тієї ж марки розрізняються за жорсткістю форми, що виходить у результаті. Для цього і ставиться ця позначка жорсткість силікону за каталогом ШорА. Тобто чим нижче ця цифра, чим форма виходить в результаті м'якша. Більш жорсткі силікони міцніші, але іноді з них важко вийняти складні тонкі або крихкі вироби (наприклад, це стосується тонких статуеток, виробів з мила або свічок, шоколаду). У такому разі необхідно використовувати більш м'які силікони, чий показник твердості лежить в межах до 20. Скажімо, Софт Молд має показник 12 ШорА, Молд Стар 15-15 ШорА, Силифлекс 20 - 20 ШорА.
  Наприклад,для форм-вайнерів - штампування мастики краще використовувати силікони з показником Шор від 25 (наприклад, Платинум 25, Молд Стар 30). Для форм, з яких виріб потрібно виймати - краще використовувати більш м'які силікони.

 • Який силікон використовувати для заливки епоксидної смоли? Смол іншої природи (поліефірні, акрилові тощо)?

  Якщо вам потрібні численні заливки смоли, необхідно використовувати платинові силікони - Платинум Онікс, Платинум 23, Платинум 30, Молд Стар 15 або Молд Стар 30 (MoldStar). Платинові силікони більш стійкі до агресивних середовищ та довше зберігають первісний вигляд та глянець форми. Якщо йдеться про невелику кількість заливок (до десятків разів), допустимо використовувати силікони на олов'яному каталізаторі - Еластолюкс, Софт Молд, Силифлекс 20.

  Однак, форми з силіконів на олов'яному каталізаторі схильні виділяти вологу (попадання вологи каламутить поверхню смоли, псує її та порушує глянець). Тому, рекомендовано їх ретельно просушувати (в духовці при 50-60 оС близько 2 годин), а потім обробляти роздільним і захисним агентом. Це зменшить вірогідність "виникнення пухирів" в пластику через вологу та помутніння смоли. Для високого глянцю при роботі з епоксидними смолами обробка розділовим агентом не проводиться, тому що він створює на поверхні форми "восковий" шар і порушує глянець.

  Силікони на олов'яному каталізаторі не є стійкими до агресивного середовища смол, форми їх недовго зберігають необхідний глянець. Тому, якщо вам важливий глянець виробу, використовуйте силікони на платиновому каталізаторі.

 • Як застосовувати вакуумну камеру для вакуумування силіконів і смол, навіщо це?

  Вакуумна камера застосовується для дегазації силіконів і смол різного типу. Виведення дрібних бульбашок дозволяє підвищити кінцеву форму, затягнути силікон або смолу в найдрібніші деталі рельєфу й отримати ідеальний рельєф.

  Крім того, застосування вакуумної камери робить силікон і смолу чистою, єдиною масою без бульбашок, що необхідно для тих, хто хоче працювати професійно з силіконом і смолою і продавати форми або вироби.

  На відео показаний процес вакуумування силікону, його збільшення в розмірах і осідання.

  Для кожного силікону необхідний різний режим вакуумування, при покупці камери ми дамо вам практичні рекомендації щодо режимів вакуумування

 • Вартість доставки

  Вартість доставки можна розрахувати точно на сайті novaposhta.ua вона залежить від ваги, вартості посилки й наявності /відсутності післяплати.

 • Продаєте ви розподільчий склад, щоб силікон не прилип до моєї моделі?

  Ми завжди перед заливкою основної форми радимо робити пробу на розділення і нормальне затвердіння силікону.

  На цей час перед заливкою особливу увагу варто звернути, якщо ваша майстер-модель з дерева (особливо якщо вкрита лаком), порцеляни, невідповідного (дитячого або неспеціалізованого скульптурного) пластиліну, пластику, шоколаду.

  Форми з двох частин, де йде контакт силікон-герметик, вимагають розділових складів в обов'язковому порядку.

  Поліуретани навпаки, є дуже хорошими клеями, тому якісна обробка роздільником майстер-моделі для заливки поліуретаном є запорукою якісної форми. Опис та види розділових складів ви можете побачити тут Розділові та захисні склади

  Розділовий і захисний склад для силіконів: EaseRelease 205, P300

  Розподільчий склад для поліуретанових гум: PUR400

  Перед заливкою пластиків в силіконову форму для її захисту від агресивного середовища пластику і продовження терміну служби можна застосовувати склади: EaseRelease, P300, PUR400.

  Важливо: застосовувати склади в 1-3 шари, даючи кожному шарові висохнути не менше 30 хв.

  Перед тим, як фарбувати або покривати лаком виріб зі смоли або пластику, потрібно зняти залишки роздільника, знежирити та поґрунтувати її.

 • Поліуретан прилип до майстер моделі, що робити?

  Обов'язково ретельно обробляйте відповідними роздільниками для поліуретанів, такими, як PUR400. Бажано у 2-3 шари. Обов'язково проведіть пробу після обробки на прилипання на малій частині нової майстер моделі в наступний раз. Залишити залиплий брикет як приклад нагадування про необхідні проби та перевірки ефективності розподільчого складу. Отриманий виріб з намертво приклеєною до неї майстер-моделлю можна використовувати в залежності від її форми як елемент інтер'єру (повісити на стіну з табличкою «червоний куб на білій стіні, сучасне мистецтво, матеріали поліуретан і гіпс, автор ..») ;)

 • Йде в комплекті затверджувач?

  Всі продукти мають повну комплектність для початку вашої творчої роботи. Якщо це силікон, в комплекті обов'язково буде ємність з затверджувачем, поліуретан так само поставляється комплектом.

 • Як працювати з компаундами після їх отримання в холодну пору року

   

  Вплив низьких температур не призводить до незворотної псування поліуретанових або силіконових матеріалів. При низькій температурі ці матеріали загусають і розшарується.
  ВАЖЛИВО! При спробі використання холодного затвердіння матеріалу не станеться!


  РЕКОМЕНДАЦІЇ:
  Якщо матеріал транспортувався або зберігався при знижених температурах, то для
  того, щоб повернути йому необхідні експлуатаційні властивості, необхідно:

  1. Залишити матеріали в закритих ємностях до досягнення ними кімнатної температури (принаймні, 23°C). В залежності від того, як довго матеріали піддавалися впливу низьких температур і який розмір розфасовки, для їх нагрівання до кімнатної температури може знадобитися різний час, аж до декількох днів.
  УВАГА! Деякі поліуретанові пластики, що зазнали в ході транспортування або зберігання впливу низьких (нижче 18°C)температур, загустевают до стану гелю (полиол) або кристалізуються (ізоціонат). В такому випадку необхідний розігрів при 60 °C до 48 годин. Після цього матеріал повертається до свого вихідного стану із збереженням працездатності та всіх технічних характеристик. Також потрібно ретельне перемішування обох компонентів у фабричній упаковці у зв'язку з підвищеним розшаруванням матеріалу, зазнала впливу низьких температур.

  2. Перед використанням поліуретанового або силіконового каучуку відкрийте ємність з
  компонентом, А й ретельно перемішайте матеріал протягом 10-15-ти хвилин з допомогою плосколопастной мішалки. Після цього матеріал можна поміщати в змішувальний контейнер. Відкрийте ємність з компонентом B і ретельно перемішайте матеріал протягом 10-15-ти хвилин з допомогою мішалки перед приміщенням в змішувальний контейнер. Затверджувач для силікону (компонент B) у скляних пляшках перед приміщенням в змішувальний контейнер можна збовтати.

  3. Ємності з уретановым пластиком невеликого обсягу ретельно механічно перемішати перед приміщенням матеріалу в змішувальний контейнер. Ємності великого об'єму необхідно відкрити і попередньо перемішати матеріал з допомогою плосколопастной мішалки протягом 15-ти хвилин перед приміщенням матеріалу в змішувальний контейнер.

  4.Якщо це епоксидна смола, що вона при знижених температурах схильна мутніти, це загальна властивість епоксидних смол, це нормально і не порушує її властивостей. Дайте їй відстоятися в теплі протягом доби.Якщо вона не проясниться, перед використанням поставте ємність з основою в ємність з теплою водою близько 40оС, вона стане прозорою.
  Перед застосуванням матеріалів проконсультуйтеся з нашими фахівцями і дотримуйтесь технічним описам щодо застосування конкретного продукту!

 • Силікон прилип до майстер-моделі з модельного пластику, до цього не прилипав.

  Завжди користуйтеся розділовими складами.

  Таке явище має місце бути, коли свежезалитую форму поміщають в тепло (більше 40 градусів) для прискорення процесу застигання силікону. Силікон може намертво склеїться з поліуретаном. Також можливе склеювання зі свіжою майстер-моделлю з-за неповного закінчення процесу полімеризації модельного поліуретану. Не потрібно використовувати як майстер-моделі виріб, відлите менш 48г тому.

 • Відправляєте ви товар післяплатою?

  На даний момент не практикуємо відправлення післяплатою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner