Хвала всевышнему! Отправили..
Швидко,професійно,оперативно.Приємно спілкуватися,мати з вами справу.Рекомендую продавця!
Огромное Спасибо! Все отлично !
Регулярно приобретаю продукцию компании, всегда очень довольна и обслуживанием и качеством.
Получили заказ быстро. Попробовали, все отлично! Спасибо)
Дуже сподобалось усе, особливо приємно що вийшло придбати особливу смолу ArtResin, а ще сподобалась поталь дуже дбайливо упакована, що кожен листок окремо, і полімерка в гарному стані м'якенька)