210 ₴
Декоративна фарба на основі розчинника. Наноситься за допомогою піпетки, кисті або безпосередньо з флакона на основу - метал, фарфор, кераміку, пластик, полотно, дзеркало, скло, дерево та ін поверхні.
Кольори фарби відмінно змішуються і можуть бути нанесені один на одного для одержання химерних, хитромудрих орнаментів. Виникає при використанні фарби "калейдоскопічний" ефект дозволяє з успіхом застосовувати її для створення прикрас, біжутерії.
Фарби Fantasy Prisme, нанесені на вологі вітражні фарби Vitrail утворюють незвичайні «мармурові» розводи (ефект мармурування).
Фарба дає усадку. Для додання глибини і обсягу Вашим виробам використовуйте двокомпонентні прозорі епоксидні смоли для глазурей.
Фарба сама по собі утворює тверде, міцне лакове покриття.
Первісний час застигання - 6 ч. Повний час полімеризації-24 год
Для отримання красивих ефектів потрібно використовувати 2-3 фарби.
Після перемішування капаємо фарбу піпеткою або зворотним кінцем кисті, акуратно змішуємо два або більше кольорів (при занадто сильному перемішуванні ефекту калейдоскопа в деяких місцях може не бути).
Після деякого часу фарба сама видозмінюється і утворює химерні неповторні ефекти.
Важливо поставити основу, на яку наноситься фарба, на тверду рівну поверхню.
Перед використанням дуже важливо ретельно перемішати фарбу пензлем або дерев'яною паличкою.
Пензлі після використання відмивати Уайт-спиритом.
Необхідно використовувати при температурі вище 20-22 оС. В холоді не дає ефекту калейдоскопа.
Корисні поради:
1. Через 6 годин після нанесення фарб Fantasy Prisme настає їх поверхневе висихання, повне висихання може скласти до 72 годин (в залежності від товщини шару).
2. Працювати з фарбами серії Fantasy Prisme Effect потрібно в добре провітрюваному приміщенні, оскільки вони створені на основі розчинника. Інструменти відмивають від фарби за допомогою Уайт-спіриту.
3. Бережіть склади від впливу негативних температур. Готові елементи декору можна протирати і мити мильною водою.
4. Цікаво: Візерунки, одержувані при роботі з фарбами серії Fantasy Prisme Effect, активно вивчаються в науці під назвою діаграма Вороного. Вони аналогічні узорам на крилі метелика або плям жирафа.