Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 10:00 ближайшего рабочего дня (29.06)
Все супер, швидко відправили, все сподобалося, було приємно. Буду замовляти ще!
Відмова не пов'язана з послугами компанії,це суто моі незручності з доставкою,зіткнувся у процесі оформлення, пробачте що потурбував даремно.. 😔
Сподобалося все!!!
Все супер, швидко відправили, все сподобалося, було приємно. Буду замовляти ще!