В работе немного сложноват, но в принципе всё хорошо
Надзвичайно задоволена формою для смоли, гарна якість і буде швидке обслуговування, продавець вічливий і відповідає на всі питання, посилка прийшла доволі таки швидко все було гарно опаковано і у подарунок мені положили глітер і золотий пігмент, за що я дуже вдячна, обовязково в майбутньому буду працювати з цим магазином ❤❤
Спасибо, всё пришло в лучшем виде. Красиво и аккуратно упаковано!
Когда по ошибке продавца не доложили товар, то быстро отреагировали. За СВОЙ счет отправили недостачу и плюс наложили еще приятных подарочков🥰 Очень советую! К таким продавцам хочется возвращаться! Хороших вам клиентов❤️