Лет девять уже, как закупаюсь в этом магазине. Нужно ли ещё что-то рассказывать? Спасибо, что вы есть! Процветания вам! И нам с вами;)
замовляю вже не вперше, все на вищому рівні, рекомендую!
Дуже ввічливий і хороший продавець!
Я написав спочатку повідомлення з запитанням про американський силікон, який помічений на сайті, як "очікується", продавець мені відписав, дуже ввічливо і доброзичливо все пояснив і запропонував купити інший., китайський, той, що є вже в наявності .. та ще й на моє прохання погодився продати мені менше пакування, ніж було виставлене на сайті!
Вислав дуже швидко! Я в же навіть його випробував - все чудово працює, силікон якісний, хоч і китайський))
Отже я задоволений приємною і корисною співпрацею! Буду замовляти тут ще!
Продавця рекомендую!
Спасибо за качественный товар и приятное общение
Отличный магазин и замечательный персонал! Товар супер!